Úvodník 1/2016

0
230

Vítáme vás v novém roce!

Ano, sice už se pomalu blíží Velikonoce, takže o aktuálnosti novoročního pozdravu by se dalo s úspěchem polemizovat, náš časopis však od posledního čísla prodělal několik (ne)významných změn a přichystal vám minimálně jednu velkou novinku.

Nebudeme dál chodit kolem horké kaše — tou novinkou je změna v osobě šéfredaktora. Náš drahý otec zakladatel Michal Kuk po úspěšném startu provedl klopýtající batole časopisu k ročnímu výročí a rozhodl se předat vládu nad Paragrafem mladší krvi. V tomto úvodníku mu chceme předně za vše poděkovat a doufáme, že budeme alespoň z poloviny tak dobré, jako on. Jak jste si už asi všimli, píšeme v množném čísle, to ale neznamená, že by novým šéfredaktorm byla schizofrenní osobnost. Protože vedení časopisu jsme vyhodnotily jako úkol nelehký, budeme na něj rovnou dvě.

Další změny budeme představovat postupně na našich facebookových stránkách a na webu, a věřte, že je se na co těšit. V tomto čísle doporučíme vašim očím podstoupit napínavou cestu do suterénu fakulty, kde se nachází menza, ze které v tomto čísle najdete investigativní reportáž o tom, jak nám tam chutná. Nechybí ani oblíbená infografika a energii se na vás pokusí přes rozhovor přenést Klára Švandelíková, čerstvá absolventa naší fakulty a šéfredaktorka webového portálu Právní prostor.

Přejeme vám hezké počtení,
Vaše šéfredaktorky
Kateřina Kratochvílová a Iveta Bartošová

Paragraf 2016-01-02

ZANECHAT ODPOVĚĎ