Právě dnes zamířilo na naše prodejní pulty první letošní vydání Paragrafu. Hned v úvodníku se setkáte s velkou změnou, kterou si Paragraf s příchodem nového roku prošel. Změn ale bude více, už proto stojí aktuální číslo za přečtení od prvního řádku až po poslední stranu.

Na dalších třech stranách Dominika Otrošinová rozebere zajímavé předměty Právní praxe na středních školách a Odborná praxe: praxe na středních školách. Mimo jiné se z článku dozvíte autentické zkušenosti jejich absolventů.

Naši redaktoři a redaktorky nelenili ani v v zimě, díky čemuž si můžete projít postřehy nejen z právnického plesu, ale také z fungování naší menzy, o níž jsme doplnili také přehled zajímavých faktů.

Poprvé přinášíme dopisy od vás, čtenářů, a naopak nechybí ani tradiční infografika na vnitřní dvojstraně, doplněná kalendářem akcí spolků.

K rozhovoru s Šarlotou Šudrychovou jsme pozvali tentokrát šéfredaktorku Právního prostoru a absolventku naší fakulty Kláru Švandelíkovou známou též jako Slunečnice.

Labyrintem učebnic a rájem výcuců prochází ve svém komentáři Jan Pilgrim. Zda chybí dlouhodobému záměru fakulty vize se zamýšlí Kristián Léko.

Na závěr se můžete podívat na den otevřených dveří ve shrnutí Ivety Bartošové, pobavit se nad zajímavostmi ze zápisů a poprvé si též zasoutěžit s Paragrafem.

Čím začít nový měsíc? Jednoznačně koupí čerstvého Paragrafu. K dostání je za 20,- Kč v Bazénu a v knihovně. A pokud byste si chtěli ukrátit dlouhý čas čtením, můžete si zakoupit i některé z předešlých čísel, jejichž obsah nestárne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ